Praktické informace

TPCA je významným zaměstnavatelem na Kolínsku. V současné době zde pracuje 2700 zaměstnanců.

Tím se otevírají zajímavé možnosti pro majitele nemovitostí v regionu kolem TPCA. Někdo může pronajímat byt, jiný má volný pokoj v rodinném domě, další má nevyužitou kapacitu penzionu, hotelu či ubytovny.

Spustili jsme toto internetové tržiště, abychom povzbudili výměnu inzerátů a setkání nabídky s poptávkou. Firma TPCA hradí veškerý provoz a inzerování je zdarma. TPCA však nijak nezodpovídá za zveřejněné inzeráty a nevstupuje do vztahů mezi nájemcem a pronajímatelem.

Informace pro pronajímatele

Máte-li volné prostory k pronájmu, stačí vyplnit formulář (ke stažení zde), přiložit k němu pár fotografií (maximálně 5) a vše odeslat na e-mailovou adresu nabor@tpca.cz (nabor@tpca.cz), či zaslat poštou.

Zaměstnanci TPCA mohou část nájemného hradit z programu benefitů („Z-konto“). V takovém případě potřebují od pronajímatele potvrzený formulář " Potvrzení o ubytování" (ke stažení zde).

Kdo nemá zkušenosti s pronájmem nemovitosti, může si stáhnout vzor nájemní smlouvy (ke stažení zde).

Pokud Vaše nabídka ubytování přestane být aktuální, prosím oznamte to na výše uvedené kontakty a nabídka bude pozastavena. Pro obnovení postupujte stejně.

Informace pro zaměstnance a agenturní zaměstnance pracující v TPCA

Nabídky na internetovém tržišti vám umožní najít bydlení na Kolínsku podle vašich představ. Pokud vás zaujme některá z nabídek ubytování, kontaktujte přímo pronajímatele.

Zaměstnanci, kteří v TPCA pracují pod personální agenturou a bydlí dále než 50 km od TPCA, dostávají příspěvek na ubytování ve výši 2.000Kč/měsíčně.

Všichni kmenoví zaměstnanci pak mohou využít příspěvek na bydlení z programu benefitů („Z-konto“). V takovém případě potřebují od pronajímatele vyplněné " Potvrzení o ubytování" (ke stažení zde), nebo nájemní smlouvu a nastavit si čerpání příspěvku.

Jak zažádat o nastavení příspěvku na bydlení ze Zaměstnaneckého konta:

 • Pro nastavení příspěvku si připravte občanský průkaz, potvrzený formulář " Potvrzení o ubytování" , nebo nájemní smlouvu. S těmito doklady se dostavte za příslušnou mzdovou účetní v TPCA. Příspěvek Vám bude následně nastaven.
 • Příspěvek na bydlení se Vám bude vyplácet přímo do mzdy, a to vždy v následujícím výplatním termínu.
 • Příklad:
  • Nájemní smlouva od 1.4.
  • První příspěvek ve mzdě 10.5.
  • Následně vždy 10. den v měsíci

Pravidla pro vkládání inzerátů

Níže uvedená pravidla jsou nedílnou součástí provozních podmínek a je povinen je dodržovat každý, kdo u nás chce inzerovat. V případě porušení pravidel je správce webu oprávněn dotyčnému inzerát zamítnout a nevystavit. Proto důrazně žádáme o dodržování níže uvedených pravidel:

 1. Slušnost
 2. Zdejší inzerce je určena pouze pro nabídky pronájmu obytných prostor (dům, byt, ubytovna…)
 3. Není povoleno vkládat fotografie, které zobrazují něco jiného, než prostory k pronájmu
 4. K inzerátu je možné přiložit maximálně 5 fotografií a pouze ve formátu JPG
 5. Co musí inzerát vždy obsahovat:
  • Adresa ubytování
  • Typ nemovitosti (byt, dům, pokoj, spolubydlení apod.)
  • Počet místností k pronájmu
  • Velikost pronajímaných prostor v m2
  • Počet lůžek
  • Sociální zařízení (společné, vlastní apod.)
  • Cena / osoba / měsíc
  • Kontakt ( e-mail, telefon)
 6. Pokud nabídka pronájmu přestane být aktuální, informujte nás o tom prostřednictvím uvedených kontaktů.
 7. Správce webu si vyhrazuje právo inzeráty editovat či nevyvěšovat (především z důvodu nedodržení uvedených pravidel)

Vyvěšené inzeráty jsou k dispozici jak zaměstnancům TPCA, tak komukoli, kdo tyto webové stránky navštíví. TPCA nezodpovídá za zveřejněné inzeráty a nevstupuje do vztahů mezi nájemcem a pronajímatelem.